HAKKA YU KAASAUTORIKS & SIND MÄRGATAKSE!

Postitust

YU Media on meediaplatvorm noortele loovisikutele. Avalda oma looming: artikkel, luuletus, intervjuu noore talendiga, fotolugu, arvamuslugu – miskit, mis haarab tähelepanu ja paneb lugejatel südame rõõmust põksuma!

Lugejat

 

YU Media on meediaplatvorm noortele loovtalentidele. Avalda oma looming, saa tuntuks ja tee mida armastad. Liitu YU kaasautorite kommuuniga ja teeni raha.

 

Postitust

Lugejat

YU meediaplatvorm | Koht kus unistused saavad teoks

Otsime pidevalt uue põlvkonna trendiloojaid ja visionääre, disainist-, fotograafiast-, moekunstist-, reklaamindusest-, filmikunstist ja muusikast huvituvaid noori, kes vajavad hüppelauda. Liitudes YU kommuuniga saad osa erakordsest võimalusest areneda väga heaks sisuloojaks, kasvatada enda fännibaasi ning teenida raha, tehes koostööd ettevõtetega, kes soovivad saada haaravat ja kvaliteetset sisuturundust.

KUIDAS ASI TOIMIB?

SAMM 1

Saada meile lühike tutvustus endast ja miskit, mida juba teinud oled. Või kui näiteid pole võtta, tee kiirelt üks väike proovitöö teemal: “Mina olen YUnikaalne” ja saada  toimetus@yu.ee. Sobiv formaat vali ise! Kas üks foto(lugu), tekst või videoklipp.

SAMM 2

Sobivuse korral on võimalus liituda YU kommuuniga ja saada ligipääs:  koolitustele, juhenditele ning ettevõtetele, kellele sisuturundust toota. Ära muretse! Meie aitame. Toimetus korrigeerib, turundustiim lihvib ja copywriter  kohendab!

SAMM 3

Valid ise sageduse, kui tihti soovid kaastöid avaldada ning teema, mis on südamelähedane. Saad kohest ja ausat tagasisidet ning õpid töö käigus tootma väärtuslikku sisu, mida inimesed sotsiaalmeedias hea meelega jagavad. Kasulik ja eluks vajalik oskus.

SAMM 4

Saad oma valdkonnas tuntud tegijaks, leiad uusi koostööpartnereid, kliente ja huvitavaid tööpakkumisi. Samal ajal teenid raha, luues sisuturundust oma lemmikbrändidele. Kas pole tore? Vali endale töö, mida armastad ja sa ei pea enam päevagi töötama.