YU on platvorm noortele andekatele veel avastamata moetalentidele, et saada avaldatud. Otsime pidevalt uue põlvkonna trendiloojaid ja visionääre, moedisainist-, moeajakirjandusest-, stilistikast-, moefotograafiast-, modellindusest- ja jumestuskunstist huvituvaid inimesi, kes on veel oma karjääri alguses ja vajavad hüppelauda. Pakume võimalust ambitsioonikatele moemaanidele, kes soovivad teha karjääri moetööstuses aga ei oska kuidagi alustada. Otsime noori, kes on julged avaldama moe osas oma seisukohti. Kaasame fotošuutidele erinevate kehavormidega modelle ja avaldame neid ajakirja moeseeriates ning -kaanel. Me toetame noorte soovi luua, näha ja osa saada autentsest moest, andes neile võimaluse „käed külge“ panna.

KAASTÖÖDE ESITAMISE JUHEND:

YU Fashion Meedia aktsepteerib kaastöid fotograafidelt, modellidelt, modelliagentuuridelt, jumestajatelt, moeblogijatelt, kirjutajatelt, moedisaineritelt ja stilistidelt. Esitades meile oma kaastöö kinnitad, et sul on luba ja autoriõigus anda see levitamiseks YU Fashion Meediale ja kõigile meie koostööpartneritele. Meie ja meie koostööpartnerid ei vastuta mitte mingil moel kui sinu esitatud kaastöö autoriõiguste osas tekib hilisemalt kahtlusi. See teadaanne kehtib kõigi esitatud kaastööde kohta. Need reeglid kehtivad kõigi kaastööde esitajate puhul, olenemata sellest kas neid on loetud või mitte. Kaastööde esitamise eest me ei jaga tasuta ajakirju. YU Fashion Meedia ei vastuta kulude eest, mis kaasnevad kaastööde produtseerimisega, samuti ei ole kaastööd tasustatud. Kaastööd peavad olema esitatud lingina aadressil toimetus@yu.ee ja dokumendikaust nimetatud kaastöö esitaja nime järgi, et me leiaksime need kiiresti üles.

Kui kaastöö (fotod, tekstid, videod vms) on YU Fashion Meedia poolt aktsepteeritud, siis EI TOHI see olla eelnevalt avaldatud mitte kusagil sotsiaalmeediavõrgustikus, veebilehel, mujal ajakirjas, jne, ega PÄRAST kaastöö avaldamist YU meediaplatvormil 60ne päeva jooksul. Küll aga on Sul õigus jagada kaastööd (lingitult), mis on avaldatud YU Fashion Meedia kanalites.  Meil on õigus kaastöö tagasi lükata kui ükskõik millist kaastöö esitamise juhendit on rikutud või viimase minuti muudatuste tekkides.

Kõik kaastööd peavad olema laetud üles kas Google Drive`i, Dropboxi või sarnastesse pilveserveritesse. Kõik fotod peavad olema kõrge resolutsiooniga. Me ei aktsepteeri kaastöid mis on lisatud e-kirja manusena. Sellisel viisil lisatud kaastööd kustutatakse ilma avamata. Kõik kaastööd, mis on saadetud ilma korraliku meeskonnanimekirjata kustutatakse. Ära palun saada fotosid, millele on peale märgitud tekstid või logo.

Palun pane tähele: Me ei jaga tasuta ajakirja eksemplare!

 

Fotograafi kaastöö:

Lubades YU Fashion Medial avaldada oma kaastöö, tagad sa meile loa kasutada seda nii meie printajakirjas, veebilehel, turundusmaterjalides, videotes kui ka teistes keskkondades ning formaatides levitamise ja sisuloomise eesmärgil. Palun saada kõrgekvaliteedilised pildid mis on kooskõlas “Kaastööde esitamise juhendiga”.

 

Disaineri kaastöö:

Kui sa oled disainer või sa oled loonud oma moebrändi ning otsid avaldamist, siis palun saada meile e-kiri pealkirjaga „Disaineri kaastöö“. Lisa tootefotod, link oma kodulehele ja lühike brändi kokkuvõte/tutvustus. Me aktsepteerime kõiki tooteid, mis on seotud moega – naisteriided, meesterõivad, aksessuaarid, jalanõud, ehted, kodusisustus, elustiil.

 

Modelli kaastöö:

Kui sa oled modell ja soovid kaastööd YU Fashion Medias, siis palun saada kõrgekvaliteedilised pildid, mis on kooskõlas “Kaastööde esitamise juhendiga”. Kui saadad meile pildid siis nõustud, et sul on kõik õigused nende fotode levitamiseks ja sa annad YU Fashion Mediale kõik õigused neid töid kasutada. E-kirja pealkirjaks märgi palun “Modelli kaastöö”.

 

Foto kaastöö:

Palun lisa oma avaldusega kõik foto valmimisega seotud meeskonna nimed. See peab sisaldama (aga ei ole limiteeritud) fotograafi nime, juuksur, jumestaja, stilist, modelli nimi, assistent jne. Reeglid foto kaastööks on samad nagu “Kaastööde esitamise juhendis”.

 

Rõivaste nimed ja tunnustus:

Kõik rõivanimed peavad olema selgelt esitatud, samuti pildi faili nimi, et me saaksime kiiresti eristada mis nimi millise pildi juurde läheb. See aitab meil vältida vigu. Palun lisa ka disainerite veebilehtede URLid.

 

Kaastöö kirjutajate ja blogijatega:

YU Fashion Media otsib alati moehuvilisi kirjutajaid ja blogijaid, kes soovivad kaastööd teha ajakirjas ning online platvormil. Kui sa oled huvitatud kirjutama või blogima, siis palun saada e-kiri pealkirjaga „Kirjutaja kaastöö“ ja lisa oma lugu. Kõikide kaastööde puhul kehtivad sama reeglid, nagu “Kaastööde esitamise juhendis”.

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn