Goldwell pakub selle aasta jõuludel mitmes valikus olevaid kinkekomplekte: Dualsensese Just Smoothi ja Kerasilk Colori sarja, mis sisaldavad nii palsamit kui šampooni. Mõlemad tooteid saab soetada just pühade puhul erihinnaga, erilise jõuludisainiga karbis!

“DS Just Smoothi” kinkekomplekt sisaldab nii “ Just Smoothi” šampooni kui palsamit + mini kingitus “Magic Finishi 50 ml. juukselakk, mis on ideaalne väiksesse kotti mahutamiseks või reisile kaasa võtmiseks. See teeb kokku kolm toodet ühes armsas erilises kinkekarbis!

Just Smooth sari lühikirjeldus: Taltsutav šampoon ja palsam on raskesti käsitletavatele kahustele juustele. Teeb juuksed koheselt paremini käsitletavaks. Antistaatiline. Puhastab juukseid õrnalt nagu allikavesi. Koostises juustele ühtlaselt imenduv microPROtec complex ja kukui pähkli õli. Ainulaadne FadeStopFormula takistab juuksevärvi kulumist iga kasutuskorraga.

Magic Finish 50 ml lakk on läiget andev juukselakk,mis annab juustele kerge ja paindliku hoidvuse, tagab loomuliku liikuvuse. Lisab läiget. Niiskuskaitsega. Hoidvus: 3

“Kerasilk Colori “ kinkekomplekt sisaldab “Kerasilk Colori” šampooni kui ka palsamit.

Kerasilk Colori sarja lühikirjeldus: Briljantse värvikaitsega, hooldav šampoon ja palsam on mõeldud värvitud juustele. Puhastab õrnalt juukseid ja hoiab ära enneaegset värvi kulumist. Sisaldab keratiini ja sügavalt parandavat tamanuõli.

  • Mõlemad jõulukarbikesed on saadaval nii Kaubamaja kui ka Stockmanni ilumaailmas!

  • I.L.U poest saab aga soetada vaid “Just Smoothi” kinkekomplekti !

Kiirusta, sest erilised jõuludeks soetatavad kinkekomplektid on saadaval , vaid piiratud koguses!!

Rohkem infot www.goldwell.ee

Jälgi meid ka facebookis ja instagramis:

Facebook: https://www.facebook.com/GoldwellEstonia/

Instagram: https://www.instagram.com/goldwellestonia/

Tooted on saadaval Goldwelli märgistusega juuksurisalongides, Tallinna, Tartu ja Kuressaare Kaubamajas, Stockmannis, I.L.U. kauplustes, TradeHouse`s, Hairline kauplustes ja internetipoes

www.mylook.ee

https://tradehouse.ee/