JAGAShare on Facebook0Tweet about this on TwitterEmail this to someone

MODELLIKONKURSS “Kellest saab essence cosmetics reklaaminägu?”

Konkursi idee on anda võimalus erinevate kehavormide ja suurustega tüdrukutele end modellina proovile panna. Konkursi üleskutsena jagasime sõnumit: “Ükskõik kui kurvikas, sale, blond või brünett oled. Sina oled parim kunst, mis planeet Maaga on juhtunud!“

Võistlustulle astusid 9 tüdrukut ning mitte ükski neist osalejatest ei ole seotud ühegi modelliagentuuriga ega vasta standardmodelli parameetritele, kuid see oligi üks tingimustest selle konkursi korraldamise osas. Uus põlvkond soovib näha autentset moodi ja tahab tavapäraste modellide asemel näha reklaamikampaaniates iseennast.

Modellide jumestamisega tegelesid Egle Ainumäe, Triinu Halliste ja Kärt Harolski. Soengute eest hoolitsesid Lille Lepik ja Susanna Eerik. Stilistikaga tegelesid  Lisann Salujõe ja Saara Steinberg. Fotograafideks olid Aliis Sinisalu, Erika Renel ja Sander Antoniak.

Neljas hääletusvoor.

Modellid kannavad moodulefektiga disainerrõivad – Piece of cake

Moedisainer Krista Tulp kaasab kliendi moeloomingusse, andes talle võimaluse soovi korral rõivad endale ise erinevatest moodulitest kokku punuda. Sel moel saab iga rõivaese hindamatu väärtuse, moodulsüsteem annab aga rõivale pikema eluea. Näiteks, kui üks moodul saab kahjustada või tüdineb kandja selle värvist, ei pea kogu rõivakomplekti välja vahetama, vaid saab tellida oma soovi kohaselt uue mooduli. Piece of cake, igaüks saab sellega hakkama!

Neljanda hääletusvooru esimene etapp kestab kuni:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Maria
16 aastane, Saue
Votes:  219 0
Kerttu
15 aastane, Tartu
Votes:  379 0
Lisella-Beatrice
13 aastane, Tallinn
Votes:  190 0
Kristiina
18 aastane, Vändra
Votes:  148 0
Barbara
15 aastane, Pärnu
Votes:  257 0
Anni
18 aastane, Pärnu
Votes:  80 0

Võistlus toimub avaliku rahvahääletuse põhimõttel. Modellide eesmärk on järgmisesse vooru edasipääsemiseks oma fotole maksimaalselt hääli koguda. Iga hääletusvoor koosneb kahest etapist. Esimese etapi lõpuks selguvad kaks vähim hääli saanud osalejat, kelle fotod lähevad teises etapis taashääletamisele. Edasi teise vooru pääseb modell, kelle pilt on kogunud rohkem hääli, teine osaleja langeb konkursist välja. Seejärel edasipääsenud modellide hääled nullitakse ja kõik algab otsast peale. Võistlus koosneb kaheksast voorust.

Võitja selgub 03.detsembril ja temast saab essence cosmetics reklaaminägu.

Kutsume teid oma lemmikutele kaasa elama.

Kõikide hääletajate vahel loosime iga hääletusvooru lõpus välja vahvaid auhindu!

JAGAShare on Facebook0Tweet about this on TwitterEmail this to someone