Allahindlus!

Moekalender 2018 seinakalender

Hinnatud 5.00/5 16 kliendi hinnangu põhjal
(16 arvustused)

14.90 12.90

Ostes ühe moekalendri, saad teise KINGITUSEKS pealekauba. Lisaks saadame sulle tellimuse  lähimasse pakiautomaati ILMA POSTIKULUTA!

 • 12 kuud, standardkalender
 • Kinnisena 420 x 295 mm
 • Avatuna 420 x 590 mm
 • Traatköide
 • Horisontaalpaigutus
 • Sisaldab tähtsaimaid moeüritusi

Kalender sisaldab maailmakuulsate moeikoonide, nagu näiteks  Carrie Bradshaw, Rachel Zoe ning Christian Louboutin´i,  tsitaate ning moefotodest inspireeritud haikusid. Moekalender 2018 loomisel lähtusime vintage stiilis riietest ja aksessuaaridest, hooaja lõhnadest ning värvidest. Kalendaariumis tõime välja aasta oluliseimad moeüritused. Lisaruum märkmete tegemiseks annab aga kalendrile praktilise väärtuse.  See landscape formaadis parajalt suur seinakalender on ideaalne sisustuselement ning suurepärane kingiidee nii aegumatut ilu hindavale sõbra(nna)le, kui ka koostööpartnerile.

Kiirusta. Pakkumine kehtib kuni selle nädala lõpuni!

Kategooria:

Kirjeldus

Moekalendri fotod pildistas üles sürreaalset ilu avastav fotograaf Aliis Sinisalu. Kogu stilistika panid paika EKA moedisaini eriala lõpetanud Marleen Afanasjev ja Cärol Ott. Rõivad ja jalanõud olid hoolikalt valitud Vintage Humanast, Fankadelikust, NYMF Moestuudiost, Dune Londonist, River Islandist, Aldo Järvsoolt ning Riina Põldroosilt. Detsembrikuu fotol kasutatud ehted pärinevad Tanel Veenre kollektsioonist, fotodel olevad lilled ja taimed komplekteeriti aga kokku Shishi toodete seast. Soengute eest hoolistses Helen Heinroosi salongi juuksur Susanna Eerik. Jumestustega tegelesid kirglikud meigikunstnikud Kärt Harolski, Triinu Halliste ja Aliis Sepp.

Erinevate kalendrikuude fotodel astusid üles Eesti noored otse tänavalt. Jaanuaris kargelt pehme Elina Olsevskaja, veebruarikuus jäiselt õrn Pauline Kokla, lörtsises märtsis kevadet ootav Nnenna Obiekwe, aprillikuus maotaltsutaja Diana DTM, maikuus värvides pakatavad Annemari Koller ja Gabriel Mälton, sillerdavas juunikuus Carol Leiste, tulises juulis Dami-lola Gladys Ajibola, kuldses augustis Lota- Ann Haga, naiselikus septembris Helmi Sakala ja Marleen Afanasjev, lehti langetavas oktoobris Kaisa Linn, tujutus novembris Elina Tammeleht ja Henri Lind, ning pidulikus detsembris Pauline Kokla ja Hannali Pihlamägi. 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

16 arvustust tootele Moekalender 2018 seinakalender

 1. Hinnanguga 5 / 5

  Marleen

  Kalender – Moekalender? Aga miks mitte! 
Igas kodus ilutseb kindlasti vähemalt üks kalender, kuid kui me räägime ilusast kodust ja puhtast organiseerimisest siis just mood on tänapäeva TOP 1! Vintage stiil ja need värvid mis on 12 kuu sisse kombineeritud, mugav traatköide ei kortsuta ilusaid pilte. Kuu tsitaadid maailmakuulsatelt moeikoonidelt võivad leida tee ka mõne instagrammi pildi alla inspiratsiooniks!

  Väga meeldib selle kalendri puhul landscape formaat, ning olles ise selline märkmete ülesse kirjutaja siis küljeribal olevad jooned on lausa super idee. 

  Kõige-kõige vägevam on see, et kõik aasta olulised moeüritused on siin kalendris juba kirjas!
  
Jõulud on tulekul ja see on kingiideena väga ilus kalender, ning hästi praktiline.

 2. Hinnanguga 5 / 5

  Dely

  Suurepärane idee ja veelgi suurepärasem teostus!

  Kui palju on meie ümber tegelikult avastamata talente, kes siiani otsivad teed oma tähetunnini, ent kes ei ole selle jaoks veel väljundit leidnud.. Siiralt rõõmustav on tõdeda, et YU on lõpuks asja käsile võtnud ning saanud hakkama millegi nii-nii imelisega – kalender on pungil tulevikutegijatest!
  Eriti südantsoojendav on, et võimalus on antud kõigile, igas suuruses ja vormis inimestele, mis on hea löök ühiskonnas tekkinud sotsiaalsete “normide” vastu.

  Moeloojate tsitaadid, rohkelt ruumi enda märkmete jaoks ja juba märgitud olulisemad moesündmused? See kalender läheb raudselt minu toaseinale ja jõuludel ka sõbrannade kingikotti!!!

 3. Hinnanguga 5 / 5

  Carol (toote omanik)

  Mulle väga-väga meeldib antud moekalender. Tavaliselt mind ei kõneta kalendrid, ma ei jää neist möödudes neid vaatama või imetlema – need lihtsalt on.
  Kuid antud moekalender on justkui nagu ka sisustuselement.

  Mulle väga meeldivad kalendris olevad pildid. Need on stiilsed ning kvaliteetsed – püüavad pilku! Samuti meeldib mulle kalendri mahukus. Kõik vajalik, mis peab meeles püsima, on võimalik üles märkida – super ju!

  Julgeksin kohe kindlasti seda jõulukotti soovitada, sest nagu ka ennist mainisin, on minuarust see kõigele lisaks ka väga äge sisustuselement.

  Suurepärane töö tegijate poolt!

 4. Hinnanguga 5 / 5

  Ivor

  2018. aasta moekalendris on väga ilusad vintage stiilis pildid ja eriti meeldib, et juba pilte vaadates võib öelda millise aastaajaga on tegu, sest piltidel olevad värvid edastavad seda infot väga hästi. Moeikoonide tsitaadid annavad igasse kuusse inspiratsiooni. Kalender on väga äge kingiidee ning seinale riputades annab see toale veelgi rohkem ilmet.

 5. Hinnanguga 5 / 5

  Carol

  Väga kihvt kalender! Kunstiline ja püüab kindlalt palju pilke. Kuna paljud noored vajavad enda ideede jaoks teatud platvormi, kust siis enda tegevust alustada, on YU sellele väga vinge lahenduse välja pakkunud!
  Lisaks sellele, et YU on andnud noortele võimaluse end tõestada ja edasi liikuda kõrgemale, on kalender tavainimese jaoks, kes on kalendri ostnud, kasulik mitmes mõttes. Kalender on tõesti lisaks oma ilule ja omapärale ka väga asjalik ja mõistlik: piisavalt ruumi, et kõik üles kirjutada ja märkmeid teha, kena kaunistus näiteks seinale vms. Väga hea kingiidee jõuludeks!

 6. Hinnanguga 5 / 5

  Triinu

  Kuna igas kodus on kalender siis miks mitte 2018. aasta moekalender.
  See kalender on moekas, ilusate piltidega mis püüavad pilku, lisaks saab vajalikud märkmed üles kirjutada.
  See kalender on väga hea sisustuselemendiks.

 7. Hinnanguga 5 / 5

  Mariel Pähkel

  Kui kalender, siis midagi sellist mis kohe ennast vaatama kutsub! Tavaliselt lisan infot telefoni aga sellised kalendrid on põhjuseks, miks telefoni kalender tahaplaanile jääb! Mood ja disain on maailmas nii kasvav trend, miks mitte visata hommikul outfiti valides pilk kalendrisse ning vaadata inspiratsiooni ka igapäevasteks moe-ja outfiti lookideks:) Ideaalne sisustuselement tuppa!

 8. Hinnanguga 5 / 5

  Annagrete

  Super idee ja teostus antud Moekalendril! Ma ei ole eriline kalendrite fänn kunagi olnud, kuid mood ju kõnetab pea igat noort naist ja miks mitte ka meest, seega on see väärt ost või kink oma lähedasele! Lisaks sellele saab veel teha märkmeid ja lugeda iga kuu juures huvitavaid moeikoonide tsitaate 🙂

 9. Hinnanguga 5 / 5

  Barbara

  Moekalender? Kui ma olen nüüd täiesti aus, siis varem pole ma sellise asjaga kokku puutunud. Muidugi on mul ka endal kodus kalender, kuid mitte moekalender. Tundub põnev. Kaanefoto järgi näeb see eriti huvitav välja.
  Ma arvan, et igas kodus peaks olema kalender. Miks mitte siis moekalender?
  Kalender näib värvikas ning pilke püüdev.
  Minu meelest suurepärane idee ning tublid ja nutikad teostajad!

 10. Hinnanguga 5 / 5

  Siiri

  Aasta lõpus on poed täis erinevaid kalendreid. Nunnude loomapiltidega, maitsvate roogade piltidega jne. Moekalender on eriline selle poolest, et seda on teinud noored – modellid, stilistid, fotograafid, jumestajad, juuksurid – kõik on noored! Nooruslik Moekalender!
  Lase nooruslik energia omale tuppa ja tunne ennast sellest nakatuvat! Mis siis kui vanust veidi rohkem.

 11. Hinnanguga 5 / 5

  Kelly

  Vintage on üheks mu lemmikstiilideks, tänapäeval ühendab see vana uuega (noortega), mis tuleb välja ka uues Moekalendris, kus talendikad noored mängivad vanakooli stiiliga- seega sobib kalender nii noortele kui ka veidi eakamatele moehuvilistele, mina olen igatahes väga põnevil.

  Lisaks sellele meeldib mulle väga kalendri suurus ning võimalus oma märkmete lisamiseks, suurepärane lahendus listitegijatele ja veidi hajameelsetele- kes meist ei unustaks mõnda üritust selles kiires elutempos?

  On vahva, et talendikad noored koos kaasabiga on millegi nii toredaga hakkama saanud!

 12. Hinnanguga 5 / 5

  Alla

  Kuna mul kodus on iga aasta probleem, kuidas kuupäevi jälgida ja tegelikult ununeb mul aastast aastasse selle tähtsa asja soetamine, siis seekord otsustasin kohe ette rutata ja osta see moekas kalender.
  Ausalt, oma ostu ma ei kahetse. Mul on 2in1: kalender ja mood seinal. See ei ole lihtsalt kuud ja päevad, see on mood ja ilu. See sobiks kindlasti ka jõulukingiks!

 13. Hinnanguga 5 / 5

  Laura

  Super! Nüüd saan ma kinkida ja ka endale osta kalendri, mis ei ole tavaline looma- või toidupiltidega ese seinal. Ma saan enda tühja kohta seinal, kaunistada ilusate piltidega. Minu jaoks ideaalne. Ma ei pea hakkama otsima eraldi pilti poest, need on olemas mu kalendris, ning lausa 12 tükki. Lisaks on ruumi kirjutada, millal kellelgi sünnipäev on, et mul ei ununeks. Ja veel üks boonus, ma armastan moodi, kõik moeüritused on samuti kalendris kirjas! Kes ikka facebookis neid üritusi jälgida jaksab.
  Väga nutikas idee.

 14. Hinnanguga 5 / 5

  Kristella

  Suurepärane idee!

  Olen näinud kodusid, kus on kalender kas külmkapil, seinal või riiulil. Teemadeks on loomad, linnud, kuulsused või täiesti tavaline valge paber.

  Rõõm on tôdeda, et YU on tulnud sellise suurepärase ideega välja! Nad on teinud üli vinge kalendri, mis on silmapaistev! Sa ei möödu enam niisama kalendritest! Kui su pilk jääb sellele kalendrile siis sa vôtad selle enda kätte ning hakkad sirvima ja lôpuks on see sul kodus seinal!

  Moesûndmused, iseenda märkmete ruum ning tsitaadid, mis lisab su päeva veel rohkem positiivsust!

  Ma vōin ôelda, et see kalender läheb minu koju! Ning kes teab, vôibolla isegi jõulude ajal jôulukottidesse!

 15. Hinnanguga 5 / 5

  Kärt

  See kalender on tõeline must-have igale moest lugupidavale inimesele! Kalendris on välja toodud tuleva aasta suurimad moeüritused, samas on jäetud ka mõnusalt ruumi enda märkmete tegemiseks. Kaunid moefotod sobivad ideaalselt iga interjööriga ja annavad toale mõnusa hingamise 🙂 2018 kalender onnka väga hea ning praktiline kingiidee!

 16. Hinnanguga 5 / 5

  Anni

  Moekalender? Just moekalender! Midagi uut ja huvitavat. Pole varem kihanudki sellist kalendrit, poest võib leida kõiksugu erinevaid kalendreid, alustades nunnudest loomadest lõpetades piltitega loodusest. See kalender on midagi uut ja huvitavat. Ruumi jääb ka kuupäevade juurde märkimiseks, kui kellegi sünnipäev tuleb või muu tähtis sündmus :).
  Kindel must-have sisustus element oma kvaliteetsete piltidega koju seinale.
  Lisaks praktilisusele on see veel ilus ka, super!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga