Sport ei takista elamast!

Kas armastad sportida, nii nagu armastavad ka Eesti top incluencerid? Ometi leidub inimesi, kes leiavad sada tuhat vabandust, miks mitte trenni teha. Küll ei ole piisavalt spordivahendeid, pole riideid mida selga panna, ilm on vale, tööd on palju, aega pole, tahtmist pole. Ja nii nad pikutavad seal diivanil ja mõtlevad, et “ühel ilusal päeval…”

Nii võib aga juhtuda, et seda ilusat päeva ei tulegi. Tulevad hoopis südamehaigused, liigesevalud, vererõhu probleemid ja tagatipuks surm. Kas sellist elu me tahtsimegi?! Õnneks on need väljamõeldud vabandused on vaid miraaž, piisab vaid korrast, kui me keha spordiga kergelt hellitame ja sealt võibki alguse saada meie uus sõltuvus. Spordisõltuvus.

Hääletamine on lõppenud. Loosiõnn naeratas seekord Maris Künnarpuule, kes võitis 100 € ostukrediiti Sportland kaupluselt! Palju õnne!

Ühelt IP aadressilt saad iga kuue tunni järel anda hääle oma lemmikfotole!

Contest winners

Winners not yet picked!

Victoria Villig mängib jalkat...
...ka siis tuleb tuju olla fashionista, viia ennast kurssi viimase aja moetrendidega. Ei takista küüned, ei takista meik, kui keha vajab üht - ja see on sport!
Votes:  30 0
Rauno Raiesmaa mängib ameerika jalgpalli...
...ka siis, kui kostüüm on olemas, aga palli pole võtta. Siis võib vabalt paberlennuki, sportlike tervitustega, Ameerika poole lennutada.
Votes:  19 0
Triinu Liis tõstab kangi...
...ka siis, kui kangi pole käepärast. Üleüldse, milleks istuda toolil, kui sellega võib vabalt jõudu teha?
Votes:  643 0
Paljas Porgand teeb jõuharjutusi...
...ka siis, kui hantli asemel on käes kapsas. Kes ütles, et kokkamise ajal ei saa trenni teha? Söömine ja trenn, kas nad pole mitte kokku loodud?
Votes:  29 0
Hensugusta mängib korvpalli...
...ka kõige kiiremal tööpäeval, kui toimub 10 koosolekut päevas ja peab vastama 100-le meilile ning viibima rohkem, kui 10 000 sekundit järjest kontoris.
Votes:  119 0
Liisa poksib tainast...
...ka siis kui käes on laupäeva õhtu, toad kraamitud, saunas käidud ja pühapäevaks tarvis mõned seenepirukad ahju panna.
Votes:  157 0

Meeskond

Fotograaf: Marleen Maarand

Stilist: Berbel Lätt

Jumestus: Laura Taal  ja Kärt Harolski

Ehted: Skarbel

Riided: Sportland

Sellel nädalal loosisime hääletajate vahel välja 100 € väärtuses ostukrediiti jaehinnas Sportland kaupluselt! Auhinna võitis maris Künnarpuu, palju õnne!

Mida põnevat on on juba toimunud ja mida on oodata? Modellid kehastusid filmikangelasteks. Jutustasid negatiivse meedia tarbimise tagajärgedest.  Näitavad meile, et sport ei takista elamas. Huvitavad lokatsioonid ja situatsioonid, mis fotodel kajastatud, panevad meid ümberhindama oma seniseid tegevusi. Elu on väärt nimelt elamist!

Esimesel hääletusnädalal katsetasid influencerid uusi ameteid. CV Online teinud meie elu lihtsamaks ja kogunud kokku kõige ägedamad praktikakohad.  Vaata järele, millised praktikakohad on veel saadaval, enne kui keegi sinust ette jõuab!

Oleme ausad, isegi Eesti kõige ägedamad influencerid ei leidnud ühtki põhjust, miks ei võiks järgmine kord, sõpradega kokku saades, balletti vaatama minna. Vaata, mida tegid mõjuisikud Rahvusooperis Estonia ja kes kogus kõige rohkem hääli Rahvusooper Estonia hääletusnädalal!

Mida teeb influencer ilma korraliku kaamerata? Eelmisel hääletusnädalal nägid oma silmaga, mida kõike saab teha ühe Panasonic  hübriidkaameraga. Modellid kehastusid rollidesse, vaata kes kogus eelmisel nädalal kõige enam hääli!

Raamatute lugemisest võib sõltuvusse jääda, õnneks ei saa raamatud kunagi otsa. Vähemasti mitte Rahva Raamatus. Raamatute hääletusnädalal toome sinuni fotod, mis inspireerivad raamatutega lähemalt tutvust tegema!