Anna hääl oma lemmikfotole ja osale loosimises!

Anna hääl oma lemmikfotole ja osale loosimises!

Anna hääl oma lemmikfotole ja osale loosimises!

Õigus unustada end hetkesse…

Me kõik vajame aeg-ajalt seda hetke, mil unustada kõik ümbritsev, heita kõrvale argipäeva mured ja kohustused. Leida endale koht, kus meil on selleks võimalus ja õigus, kus inspiratsioonil ei ole lõppu ning mõistusel on võimalus rännata sinna, kuhu me jalgki veel astunud ei ole. Asetada ennast erinevatesse rollidesse, elada sisse teiste inimeste eludesse. Õppida ja areneda, koguda tarkuseteri ja avastada maailma. Leida koht, kus unustada end hetkesse.…Rahva Raamat.

Hääletamine on lõppenud. Rahva Raamatu 50 € kinkekaardi võitis Eva-Maria Virnas. Palju õnne!

Ühelt IP aadressilt saad iga kuue tunni järel anda hääle oma lemmikfotole!

Contest winners

Winners not yet picked!

Liisa unustas end raamatusse...
...ja nii seisis ta juba teist päeva järjest Rahva Raamatu kaupluses, süvenenud raamatusse, märkamata ümbritsevat. Tõenduseks vaid tolmune põrand tema jalge all, millest koristaja igal õhtul delikaatselt mööda käis.
Votes:  373 0
Hensugusta unustas end raamatusse...
...just siis, kui lauale toodi aurav kohv, mis ootas piima törtsu. Nii võib juhtuda, kui satud kohvitama Rahva Raamatu kõrval asuvas kohvikus ja oled parasjagu endale ühe põneva raamatu soetanud.
Votes:  2223 0
Victoria Villig unustas end raamatusse...
...kuigi oli parasjagu kohtingul ja nii ta ei märganudki, et noormehel olid märksa tõsisemad kavatsused. Tundub, et Rahva Raamat ei ole just kõige sobilikum koht, kus neiu kätt paluda, sest raamat võib osutuda põnevamaks, kui kaaslane.
Votes:  78 0
Triinu Liis unustas end raamatusse...
....kui Rahva Raamatus aega veetes sattus tema kätte muinasjutuline raamat, mis haaras ta endasse nii sügavalt, et fantaasial ei olnud enam piire.
Votes:  1781 0
Paljas Porgand unustas end raamatusse...
...märkamata, et topib pangakaardi asemel sularaha makseterminali. Õnneks on Rahva Raamatu müüjad kannatlikud ja mõistavad, et kõigil on õigus ennastunustavatele hetkedele.
Votes:  55 0
Rauno Raiesmaa unustas end raamatusse...
...kui sõpradega aega veetis. Rahva Raamatus võib nii juhtuda, et kutsud sõbrad välja chillima, aga leiad end hoopis raamatut lugemas.
Votes:  45 0

Meeskond

Fotograaf: Kadri Tiganik ja Ingrid Masing

Stilist: Karita Kärmet

Jumestus: Anu Randmaa, Marie Mänd ja Margarita Gavrilova

Ehted: Expressions

Riided: Reserved

Rahva Raamatu 50 € kinkekaardi võitis Eva-Maria Virnas. Palju õnne!

Mida põnevat on on juba toimunud ja mida on oodata? Modellid kehastusid filmikangelasteks. Jutustasid negatiivse meedia tarbimise tagajärgedest.  Näitavad meile, et sport ei takista elamas. Huvitavad lokatsioonid ja situatsioonid, mis fotodel kajastatud, panevad meid ümberhindama oma seniseid tegevusi. Elu on väärt nimelt elamist!

Esimesel hääletusnädalal katsetasid influencerid uusi ameteid. CV Online teinud meie elu lihtsamaks ja kogunud kokku kõige ägedamad praktikakohad.  Vaata järele, millised praktikakohad on veel saadaval, enne kui keegi sinust ette jõuab!

Oleme ausad, isegi Eesti kõige ägedamad influencerid ei leidnud ühtki põhjust, miks ei võiks järgmine kord, sõpradega kokku saades, balletti vaatama minna. Vaata, mida tegid mõjuisikud Rahvusooperis Estonia ja kes kogus kõige rohkem hääli Rahvusooper Estonia hääletusnädalal!

Mida teeb influencer ilma korraliku kaamerata? Eelmisel hääletusnädalal nägid oma silmaga, mida kõike saab teha ühe Panasonic  hübriidkaameraga. Modellid kehastusid rollidesse, vaata kes kogus eelmisel nädalal kõige enam hääli!

Raamatute lugemisest võib sõltuvusse jääda, õnneks ei saa raamatud kunagi otsa. Vähemasti mitte Rahva Raamatus. Raamatute hääletusnädalal toome sinuni fotod, mis inspireerivad raamatutega lähemalt tutvust tegema!