6. juuni hommikul kell 08:00 kogunesid kõik YU kaanestaari finalistid Lootsi 3a asuvasse ülivinge interjööriga CH Stuudiosse, kus alustasime meikide ja soengute ettevalmistamisega. Soengutiimi moodustasid juuksurid Christina Rajapuu ja Lille Lepik, kes kasutasid L´Oréal Professionel tooteid ja omavad nendega juba enam kui 10 aastast kogemust.
Egle Ainumäe juhitud jumestustiimi kuulusid Triin Klaas, Ave Antson ja Heldi Aun-Trepp, kelle pintslite all ja Max Factor toodetega valmisid imekaunid meigid.

Kell 10:00 saabus kohale tellitud transport ning viis meid Virumaa suurimasse ja uhkeimasse Rakvere
Põhjakeskusesse, kus 6-12 juunini toimuva elektroonikanädala raames leidis aset YU kaanestaari konkursi esimene fotosessioon. Olime võistlejatele pildipartneriteks välja valinud erinevad tehnikaseadmed Põhjakeskuse sellistest kauplustest nagu AudioCity, Expert, Top Shop, K-Rauta ning Viasat.

Stilist Alli-Liis Vandel valis võistlejate jaoks välja sobivad rõivad samuti Põhjakeskuse kauplustest Lindex, Sportland, Seppälä, Isabel ja Meta.
Igale võistlejale oli pildistamise ajaks ette nähtud kümme minutit, mille jooksul fotograaf Kadri Palta nad fotolindile jäädvustas. Kadri jaoks on fotograafia alati südamelähedane olnud, kuid mõtestatult hakkas ta pildistama alates 2014. aasta algusest. Ta armastab värvilises ja mustvalges pildikeeles edasi anda hetkede ja siiraste emotsioonide ilu ning naudib väga portreede ja looduse pildistamist.

Fotosessiooni lõppedes kostitas Kaetud Lauad kohvik  meid suupistevaagna ning alkoholivaba vahuveiniga.

Kokku toimub kahe kuu jooksul üheksa fotosessiooni. Finalistide eesmärk on järgmisesse vooru edasipääsemiseks oma fotole maksimaalselt hääli koguda. Esimese vahevõistluse hääletamine on juba alanud. Oma lemmikule saad hääle anda SIIN klikkides tema pildi all nupul “hääleta”. Jaga kindlasti ka oma lemmiku fotot, et kindlustada tema pääsemine järgmisesse vooru. Hääletamise perioodil on võistlejatele kogunenud häältearv peidetud. Tulemused avaldame alles 12.juuni õhtul kell 21:00. Kõige vähem hääli saanud finalist langeb konkursist välja ega osale järgmise nädala fotosessioonil. Seejärel edasipääsejate hääled nullitakse ning uuel nädalal algab kõik otsast peale.
Grande finale saab toimuma 8.augustil, mil kuulutame välja võitja.

Järgmine fotosessioon leiab aset 13. juunil kell 16:00 kohvikus Cremeria.  Üritusega saad lähemalt tutvuda SIIN
Tule kohale ja vaata kuidas sünnivad kaanestaarid!

Vali oma lemmik ja aita tal võita YU Magazine sügisnumbri kaanestaari tiitel. Hääletada saad SIIN

geidy tammik ketrin rannamägi ilja toome elina lait anita tumaš annika paas diana haprova celina živelyukaanestaar, konkurss, fotošuut