Kontaktipank on  uus teenusepakkujate portaal, kus klient ja teenusepakkuja saavad omavahel võimalikult otsest teedpidi kokku ning loodud eesmärgil, et eestlased üha rohkem üksteise tooteid ja teenuseid kasutaksid. Kontaktipangal on põhjalikult välja töötatud otsingusüsteem, kus vaid mõne klikiga leiab soovitud teenusepakkuja kontaktid. Olgu selleks siis näiteks fotograaf, joogatreener, kunstnik, rõivadisainer või kullerteenuse pakkuja.

YU kaanestaari finalistid kehastusidki erinevateks teenusepakkujateks. Stilist Alli-Liis Vandel, Adidas ning Tallinn Dolls valisid võistlejatele õiged outfitid.  Kaanestaariks pürgijatele oli pildistamise ajaks taaskord ette nähtud kümmekond minutit, mille jooksul fotograaf Siiri Kumari nad fotolindile jäädvustas.  Fotograafi assisteeris Marleen Evisalu. Finalist Celina Živel ei saanud sel korral sessioonil osaleda, mistõttu palusime tal foto ise lavastada ja meile saata.

 

Liikuva pildi pani purki Georg-Sander Männik. Kaunid soengud ning jumestused valmisid taaskord Lootsi 3a asuvas ülivinge interjööriga CH Stuudios, Soengutiimi moodustasid juuksurid Christina Rajapuu ja Lille Lepik, kes kasutasid L´Oréal Professionel tooteid ja omavad nendega juba enam kui 10 aastast kogemust. Egle Ainumäe juhitud jumestustiimi kuulusid Triin Klaas, Ave Antson ja Heldi Aun-Trepp, kelle pintslite all ja Max Factor toodetega valmisid imekaunid meigid.

Kokku toimub kahe kuu jooksul üheksa fotosessiooni. Finalistide eesmärk on järgmisesse vooru edasipääsemiseks oma fotole maksimaalselt hääli koguda. Oma lemmikule saad hääle anda SIIN klikkides tema pildi all nupul “hääleta”. Jaga kindlasti ka oma lemmiku fotot, et kindlustada tema pääsemine järgmisesse vooru.

Grande finale saab toimuma 8.augustil, mil kuulutame välja võitja.

Ketrin Geidy Anita Celina Merilin