Ametlikult algas suvi täna, kuid enamus meist olid selleks juba ammu valmis. Kui sul on jäänud mõned suvised ettevalmistused veel tegemata, nagu näiteks juuksevärvi värskendus, siis nüüd on just õige aeg minna salongi ja paluda juuksuril kanda oma juustele selle suve kõige trendikamat juuksetooni – Blorange´i.

Teisisõnu teeb comebacki strawberry blond. Blorange on blondi ja oranži segu, millel võib olla lõputult variatsioone. See võib olla tumedast heleda värvivarjundini ülemineku tehnika ehk ombre, või segu roosast, virsikutoonist ja blondist. Aga miks mitte vürtsitada blorange´i teiste moetoonidega nagu lavendel, mint või blue?!

Julget katsetamist:)

 

Foto: Kersti Niglas; Helen Heinroosi salong

Foto: Kersti Niglas; Helen Heinroosi salong

Foto: Kersti Niglas; Helen Heinroosi salong

Foto: Kersti Niglas; Helen Heinroosi salong

Susanna Eerik
Juuksur ettevõttes Helen Heinroos Hair

Kogu mu elu on suuremalt jaolt ümber ilu keerelnud. Mulle meeldivad ilusad riided, perfektne meik ja oskuslikult sätitud juuksed. Ka oma töös püüan alati areneda ning tänu koolitustele ja hästi kättesaadavatele materjalidele internetis, saan pakkuda oma klientidele värskeid lahendusi ja uusimaid trende. Inimene, kes enda eest hoolitseb, ilmselgelt armastab ennast ja pälvib sellega ka paljude teiste imetluse ja armastuse.